Zniszcz mnie (Amy \u0026 Barry, #1) By Anna Langner

To była niezwykle dziwna oraz specyficzna momentami powieść, ale podobała mi się. Jest ona o wiele lepsza od debiutu tej autorki. Miała jakieś przesłanie, była trudna przeszłość bohaterów, czyli to co robię. Ja osobiście polecam. 360 3/5
No jest to głupie i niektóre opisy są zdecydowanie zbyt irytujące ale kurcze trochę mi się podobało i przez zakończenie chcę zacząć kolejną część. 360 To była jedna z nielicznych książek, które chciałam odłożyć na bok po 1/3 czytania. Wielokrotnie czułam się zażenowana żartami i samą rozmową. I chyba wszyscy oprócz głównego bohatera myślą w tym świecie jedynie o seksie. Myślałam, że Prosty układ to koszmarna książka, ale przy Zniszcz mnie to całkiem znośne romansidło. Jedyna zaleta to fakt, że szybko się czyta. 360 3.46 gwiazdki, przepraszam bardzo za co. książka to dosłownie jedno wielkie SEKS tak jak główne postacie może mają jakieś tajemnice traumy ale są tak żałośnie przedstawione. za to poboczne postacie nie istnieją, są płytcy, ich jedynym celem jest myślenie i gadanie o seksie, nie ma tam niczego co chciałoby mnie zatrzymać, tragiczne i nie realistyczne to wszystko, jedna wielka abstrakcja. początek zapowiadał się naprawdę fajnie. moment poznania był naprawdę uroczy, z dużym potencjałem który łatwo został zmarnowany. a wielka szkoda 360 Trochę się wynudzilam, mogło by się zakończyć na pierwszym Tomie, ale cóż, czekam na następny. Już niedługo. 360

Zniszcz

Czego dowiedziałam się po przeczytaniu tych dwóch książek?
- istnieje takie coś jak kolczyk w penisie i nazywa się apadravya
- reklamy mają w sobie większy podtekst seksualny niż myślałam (długie i grube frytkie brzmią źle, prawda?)
- jedzenie palcami skrzydełek od kurczaka to bardzo seksowna czynność

(?)

Tutaj bym mogła bardzo długo narzekać. Pamiętajcie, że to jest oczywiście tylko moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Zacznijmy od tego, że nie lubię niedokończonych książek, więc staram się czytać od razu za jednym zamachem całą, wtedy mogę z czystym sumieniem zacząć inną. Tutaj już po 50 stronach miałam dość, ale chciałam ją dokończyć, bo w sumie kupiłam dwie części od razu w ciemno przez moją siostrę, która znała autorkę jeszcze z wattpada, więc miała do niej duży sentyment. Dałam jej szansę i to totalnie nie było to! Zachowania bohaterów irytowały mnie tak bardzo, że niekiedy musiałam przerwać czytanie, aby ochłonąć. Nie ma dużo rozdziałów z perspektywy ch��opaka, więc musimy się domyślać wielu rzeczy. I może by mi się to podobało gdyby nie to, że bohater kompletnie nie przypadł mi do gustu tak samo jak główna bohaterka. 360 Od dawna chciałam ją przeczytać i gdy w końcu to zrobiłam, bardzo mnie rozczarowała. Oczekiwałam mrocznego New Adult, a dostałam opowieść o zdziecinniałych nimfomanach. Karuzela uczuć niczym w After, bohaterowie są raz dla siebie mili, raz okropni, nie wyjawią uczuć, ale wiecznie ślinią się na swój widok. A tłem są rozmowy Amy, głównej bohaterki, z jej przyjaciółką lub matką głównego bohatera o seksie. Nawet mroczne czy smutne momenty, które były przyczyną ich zachowań, nie dodały treści wartości. Bardzo mi przykro wystawiać taką ocenę, ale kompletnie mi nie podeszło. 360 Czy styl pisania w tej książce jest nienajlepszy? - Tak.
Czy bohaterowie zwracają się wprost do czytelników, jakby zauważając ich obecność, ale jednocześnie wciąż puszczają żarty typu Ta scena była jak z typowego romansu!? - Bardzo Tak.
Czy bohaterowie nie mają stałej osobowości, wciąż zmieniają zdanie, nie posiadają żadnego portretu psychologicznego? - Oj TAK.
Czy występuje zastraszająca ilość referencji popkulturowych, często w dziwnym, erotycznym podtekście? - Dokładnie Tak.
Czy ilość fantazji erotycznych, opisów penisa, piersi, sutków, itd. itp. (zwłaszcza w rozmowach z matkami lub właściwie... z kimkolwiek) zajmują znaczną większość książki, górując nad fabułą? - A żebyś wiedział, że TAK.
Czy zakończenie kompletnie zniszczyło mi książkę i odbieram jej za to gwiazdkę, bo miała dostać 2.5? - Yup.
ALE czyta się to niesamowicie szybko, można się pośmiać, można wyluzować i po prostu świetnie bawić (lub całkiem przyjemnie zmarnować czas), więc wszystko zależy kto i czego oczekuje. Dla mnie swoją funkcję spełnia fantastycznie - jako kompletnie niezobowiązujące romansidło, do poczytania dla rozrywki. 360 don't judge me ale to serio mi sie podobało, a przez zakończenie mam ochote wziąć druga część- 360 Ta książka jest dość dziwna, ale jednocześnie przyjemna. Nie rozumiem czemu Amy jest nieco głupia i nie widzi wszystkiego co robi Barry.
Jednak tym co wbiło mnie w podłogę, było zakończenie. Coś czego nie spodziewałam się przeczytać! Jednocześnie uwielbiam i nienawidzę takich zakończeń i sama nie wiem co mam o ty wszystkim tak do końca myśleć.
Jeżeli ta książka pozostanie jednotomówką, to nie przestanę o niej myśleć przez kilka najbliższych dni. Ale nadal liczę w duchu, że może jakimś cudem lada moment pojawi się drugi tom. 360

On i ona.

Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka.

Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia, które ich połączy.

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów, które ukrywa pod tatuażami, piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple.

Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Barry odkrywa, że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa, że... każdy rysunek przedstawia jego.

Amy, którą wszyscy mają za dziwoląga, chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan, w którym to właśnie Barry może jej pomóc. Zniszcz mnie (Amy \u0026 Barry, #1)

Read & Download Zniszcz mnie (Amy \u0026 Barry, #1)