Cambridge Global English Stage 5 Activity Book: for Cambridge Primary English as a Second Language (Cambridge Primary Global English) By Jane Boylan

Read & Download ò E-book, or Kindle E-pub Û Jane Boylan

Cambridge Global English (1 6), Cambridge İngilizce Dili Değerlendirmesi tarafından geliştirilen ikinci bir dil müfredat çerçevesi olarak Cambridge Primary English English'i takip eden altı seviyeli bir birincil kurstur. Activity Book 5, öğrencilerin kitabında tanıtılan dil becerilerini ve içerik malzemelerini birleştirmek için ek pratik faaliyetler sağlar. Dokuz birim, etkinlik kitabındaki iki sayfa tarafından desteklenen Learner's Book 5'in her okumasıyla ilgili konular, metinler ve dil girişiyle uyumludur. Öğrenme, kursun 'I can' nesneleri ile açıkça çerçevelenmiştir, kişiselleştirme ve yaratıcı çalışma için fırsatlar ve farklılığı desteklemek için daha yüksek bir meydan okuma seviyesi. Aktivite kitabındaki her birim revizyon ve kendi kendine değerlendirme için fırsatla sona erer. CEFR seviyesi: A2. Cambridge Global English Stage 5 Activity Book: for Cambridge Primary English as a Second Language (Cambridge Primary Global English)

Todos los libros eran los que estaba esperando. Buena calidad y completos. Cambridge Global English Stage 5 Activity Book: for Cambridge Primary English as a Second Language (Cambridge Primary Global English) Ok Cambridge Global English Stage 5 Activity Book: for Cambridge Primary English as a Second Language (Cambridge Primary Global English) Sbuen servucio.muy rapido todo controlado. Lo que no me gusta es que tengo que poner una opinion por escrito. Con un minimo de palabras. Cambridge Global English Stage 5 Activity Book: for Cambridge Primary English as a Second Language (Cambridge Primary Global English)

Cambridge